Comissions informatives

 

Comissió Informativa d’Ordenació Territorial i Habitatge

  • Presidència: Marta Verdejo Sánchez
  • Vice-Presidència: Rosa Huguet i Sugranyes

Vocals:

  • Marta Verdejo Sánchez (Grup comarcal PSC). Suplent: Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC)
  • Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC). Suplent: Francisca Carrasquilla Cuadrado (Grup comarcal PSC)
  • Xavier Roig Juan (Grup comarcal PSC) .Suplent: Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC)
  • Julio Ruiz Melero (Grup comarcal PSC). Suplent: Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC)
  • Rosa Huguet i Sugranyes (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Robert Monzonis Gómez (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Jaume Carol i Roldán (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Mònica Gallardo Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Mercè Lej i Ximénez (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Jacob Capardón i Lizana (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Jaume Monasterio i Miró (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Conxi Martínez i Sánchez (Grup comarcal d’ERC-AM
  • Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: Oscar León Jurado (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Júlia Vigó i Pascual (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Daniel Pérez Vilajosana (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm)
  • Graciela Haydée Falconi Romero (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)
  • José Diego Tendero Rebollo (Conseller no adscrit)

 

Comissió Informativa de Serveis a les Persones

  • Presidència: Renata Bedós Stout
  • Vice-Presidència: Joan González i Escofet

Vocals:

  • Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC). Suplent: Julio Ruiz Melero (Grup comarcal PSC)
  • Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC). Suplent: Xavier Roig Juan (Grup comarcal PSC)
  • Francisca Carrasquilla Cuadrado (Grup comarcal PSC). Suplent: Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC)
  • Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC). Suplent: Marta Verdejo Sánchez (Grup comarcal PSC).
  • Ana Herrero Bordallo (Grup comarcal PSC). Suplent: Teresa Llorens Carbonell (Grup comarcal PSC)
  • Joan González Escofet (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Rosa Huguet i Sugranyes (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Robert Monzonis Gomez (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Mònica Gallardo Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Adrià Guevara i Figueras (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Jordi Medina i Alsina (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Carme Almirall i Viñola (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Jaume Monasterio i Miró (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Oscar León Jurado (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Júlia Vigó i Pascual (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Daniel Pérez Vilajosana (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm) .
  • Graciela Haydée Falconi Romero (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG).
  • José Diego Tendero Rebollo (Conseller no adscrit)

 

Comissió Informativa de Serveis Generals i Organització

  • Presidència: Blanca Albà i Pujol
  • Vice-Presidència: Francisco José Perona Jiménez

Vocals:

  • Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC). Suplent: Marta Verdejo Sánchez (Grup comarcal PSC)
  • Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC).mSuplent: Luis Miguel García Alcaraz (Grup comarcal PSC)
  • Francisca Carrasquilla Cuadrado (Grup comarcal PSC). Suplent: Teresa Llorens Carbonell (Grup comarcal PSC)
  • Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC). Suplent: Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC)
  • Blanca Albà i Pujol (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Jaume Carol i Roldán (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Mònica Gallardo Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Robert Monzonis Gómez (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Conxi Martínez i Sànchez (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Jordi Medina i Alsina (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Jacob Capardón i Lizana (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Mercè Lej i Ximénez (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Oscar León Jurado (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Xavier Salmeron Carbonell (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Júlia Vigó i Pascual (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm).
  • Graciela Haydée Falconi Romero (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)
  • José Diego Tendero Rebollo (Conseller no adscrit)

La Comissió Especial de Comptes estarà integrada pels mateixos membres que la Comissió Informativa de Serveis Generals i Organització.

 

Comissió Informativa de Cultura, Patrimoni, Ocupació i Esports

  • Presidència: Robert Monzonis Gómez
  • Vice-Presidència: Teresa Llorens Carbonell

Vocals:

  • Julio Ruiz Melero (Grup comarcal PSC). Suplent: Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC)
  • Teresa Llorens Carbonell (Grup comarcal PSC). Suplent: Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC)
  • Luis Miguel García Alcaraz (Grup comarcal PSC). Suplent: Xavier Roig Juan (Grup comarcal PSC)
  • Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC). Suplent: Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC)
  • Robert Monzonis Gómez (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Jaume Carol i Roldán (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Blanca Albà i Pujol (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Mònica Gallardo i Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Jordi Medina i Alsina (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Adrià Guevara i Figueras (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Jaume Monasterio i Miró (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Carme Almirall i Viñola (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: Oscar León Jurado (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Daniel Pérez Vilajosana (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Xavier Salmerón Carbonell (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm)
  • Graciela Haydée Falconi Romero (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)
  • José Diego Tendero Rebollo (Conseller no adscrit)
Darrera actualització: 07.11.2022 | 11:39
Darrera actualització: 07.11.2022 | 11:39