Consell Comarcal del Garraf

Logo del Consell Comarcal del Garraf
Logo del Consell Comarcal del Garraf

Comissions informatives

 

Comissió Informativa d’Ordenació Territorial i Habitatge 

 

  • Presidència: Marta Verdejo Sánchez
  • Vice-Presidència: Rosa Huguet i Sugranyes

Vocals:

  • Marta Verdejo Sánchez (Grup comarcal PSC). Suplent: Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC)
  • Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC). Suplent: Francisca Carrasquilla Cuadrado (Grup comarcal PSC)
  • Xavier Roig Juan (Grup comarcal PSC). Suplent: Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC)
  • Juan Luis Ruiz López (Grup comarcal PSC). Suplent Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC)
  • Rosa Huguet i Sugranyes (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Robert Monzonis Gómez (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Jaume Carol i Roldán (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Mònica Gallardo Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Mercè Lej i Ximénez (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Jacob Capardón i Lizana (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Jaume Monasterio i Miró (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Conxi Martínez i Sánchez (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: José Diego Tendero Rebollo (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Xavier Salmerón i Carbonell (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Daniel Pérez Vilajosana (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm)
  • Narcís Pineda i Oliva (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)

 

Comissió Informativa de Serveis a les Persones 

 

  • Presidència: Renata Bedós Stout
  • Vice-Presidència: Joan González i Escofet

Vocals:

  • Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC). Suplent: Juan Luis Ruiz López (Grup comarcal PSC)
  • Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC). Suplent: Xavier Roig Juan (Grup comarcal PSC)
  • Francisca Carrasquilla Cuadrado (Grup comarcal PSC). Suplent: Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC)
  • Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC). Suplent: Marta Verdejo Sánchez (Grup comarcal PSC)
  • Joan González Escofet (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Rosa Huguet i Sugranyes (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Robert Monzonis Gomez (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Mònica Gallardo Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Adrià Guevara i Figueras (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Adelaida Moya i Taulés (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Carme Almirall i Viñola (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Jaume Monasterio i Miró (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Oscar León Jurado (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: José Diego Tendero Rebollo (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania) 
  • Xavier Salmerón i Carbonell (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Enric Garriga Ubia (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm) 
  • Narcís Pineda i Oliva (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)

 

Comissió Informativa de Serveis Generals i Organització

 

  • Presidència: Blanca Albà i Pujol
  • Vice-Presidència: Francisco José Perona Jiménez

Vocals:

  • Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC). Suplent: Marta Verdejo Sánchez (Grup comarcal PSC)
  • Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC). Suplent: Luis Miguel García Alcaraz (Grup comarcal PSC)
  • Francisca Carrasquilla Cuadrado (Grup comarcal PSC). Suplent: Teresa Llorens Carbonell (Grup comarcal PSC)
  • Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC). Suplent: Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC)
  • Blanca Albà i Pujol (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Jaume Carol i Roldán (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Mònica Gallardo Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Robert Monzonis Gómez (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Conxi Martínez i Sànchez (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Adelaida Moya i Taulés (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Jacob Capardón i Lizana (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Mercè Lej i Ximénez (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Oscar León Jurado (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Enric Garriga Ubia (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Xavier Salmerón i Carbonell (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm)
  • Narcís Pineda i Oliva (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)

 

Comissió Informativa de Cultura, Patrimoni, Ocupació i Esports

 

  • Presidència: Robert Monzonis Gómez
  • Vice-Presidència: Juan Luis Ruiz López

Vocals:

  • Juan Luis Ruiz López (Grup comarcal PSC). Suplent: Francisco José Perona Jiménez (Grup comarcal PSC)
  • Teresa Llorens Carbonell (Grup comarcal PSC). Suplent: Gisela Vargas Reyes (Grup comarcal PSC)
  • Luis Miguel García Alcaraz (Grup comarcal PSC). Suplent: Xavier Roig Juan (Grup comarcal PSC)
  • Renata Bedós Stout (Grup comarcal PSC). Suplent: Nelson Araujo Ozuna (Grup comarcal PSC)
  • Robert Monzonis Gómez (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Jaume Carol i Roldán (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Blanca Albà i Pujol (Grup comarcal Junts per Catalunya). Suplent: Mònica Gallardo i Montornés (Grup comarcal Junts per Catalunya)
  • Adelaida Moya i Taulés (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Adrià Guevara i Figueras (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • Jaume Monasterio i Miró (Grup comarcal d’ERC-AM). Suplent: Carme Almirall i Viñola (Grup comarcal d’ERC-AM)
  • José Diego Tendero Rebollo (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania). Suplent: Erika Quintero Ultraran (Grup comarcal Ciutadans-Partido de la Ciudadania)
  • Daniel Pérez Vilajosana (Grup comarcal CUP-Amunt). Suplent: Xavier Salmerón i Carbonell (Grup comarcal CUP-Amunt)
  • Esther Rodríguez i Maldonado (Grup comarcal Construïm)
  • Narcís Pineda i Oliva (Grup comarcal En Comú Guanyem)
  • Ester Franco Siles (Grup comarcal Som VNG)

 

 

Enllaços relacionats